Elche - Real Betis 2:3Velký obrat Betisu! Na půdě posledního rozhodl favorit v nastavení

Fotbalisté Betisu Sevilla ve španělské lize po tříbrankovém obratu vyhráli 3:2 na hřišti Elche. O vítězství nad posledním celkem tabulky, který dohrával bez dvou vyloučených, rozhodl z penalty v nastavení Willian José.

Fotbalisté Betisu Sevilla se radují z branky

Elche po první půli vedlo 2:0 díky Fidelově penaltě a zásahu Lucase Boyeho. V 57. minutě ale dostal červenou kartu Lisandro Magellan a Betis početní výhodu rychle využil. V 65. minutě snížil z penalty Borja Iglesias a vzápětí srovnal Juan Miranda.

Dvě minuty před koncem mohl podruhé skórovat Iglesias z dalšího pokutového kopu, ale vychytal ho brankář Edgar Badia. Betis se nakonec dočkal vítězství, když Enzo Rocco zahrál ve vápně rukou, byl vyloučen a nařízenou penaltu proměnil Willian José.

Anadluský celek si díky vítězství upevnil páté místo v tabulce, které zaručuje přímý postup do Evropské ligy. Od šestého Vallecana dělí Betis šest bodů. Elche promarnilo šanci připsat si druhou výhru v sezoně a na posledním místě ho příček zajišťujících záchranu dělí 13 bodů.

Španělská fotbalová liga - 23. kolo:
Elche - Betis Sevilla 2:3 (7. Fidel z pen., 9. Boye - 65. Iglesias z pen., 68. Miranda, 90.+5 Willian José).