Madrid

V patnáctém kole španělské La Ligy se fotbalisté Realu Madrid utkali se svým „jmenovcem" z Valladolidu. Tým Josého Mourinha v prvním poločase dvakrát prohrával, na přestávku však šel s nerozhodným skóre. Gól na 2:2 totiž ve 45. minutě po nádherné kombinaci započaté už na půli hřiště vstřelil německý záložník Mesut Özil.

Özil prožil mimořádně úspěšný večer.

U pravé postranní lajny si vzal od Samiho Khediry míč Karim Benzema, předal ho Özilovi, který „udělal" několik protihráčů, aby pak míč Benzemovi před pokutovým územím vrátil a chvíli nato si ho na hraně malého vápna znovu vzal a sám pak soupeřova brankáře prostřelil.

„Slavnější Real" nakonec zvítězil, když se v 72. minutě znovu trefil Özil. Real Madrid tak jasně demonstroval, že patent na krásné kombinace nemá v La Lize jen Barcelona.