Villarreal - Espaňol 4:2Villarreal se posunul na páté místo ve španělské lize

Fotbalisté Villarrealu porazili ve španělské lize na svém hřišti 4:2 Espaňol a po 31. kole se posunuli na páté místo před Betis Sevilla. Dvěma góly se na obratu podílel domácí záložník Étienne Capoue.

Espaňol poslal do vedení krátce před pauzou Puado. Skóre otočili Capoue a Parejo, jenž v 63. minutě dorazil vlastní neúspěšný pokus z penalty. Záhy ještě jednou srovnal Joselu, v závěru ale rozhodli Jackson a znovu Capoue. Hosté dohrávali nastavení bez vyloučeného Expósita. Espaňol nevyhrál poosmé za sebou a je předposlední.

Ze sestupového pásma se dostala Valencie, která otočila duel se čtrnáctým Valladolidem. Druhou výhru za sebou vystřelil "Netopýrům" ve třetí minutě nastavení premiérovou trefou v La Lize devatenáctiletý záložník Guerra Moreno.

Španělská fotbalová liga - 31. kolo:
Valencie - Valladolid 2:1 (60. Diakhaby, 90.+3 Guerra Moreno - 6. Larin)
Villarreal - Espaňol Barcelona 4:2 (53. a 90.+2 Capoue, 63. Parejo, 80. Jackson - 45. Puado, 73. Joselu)
Bilbao - FC Sevilla 0:1 (90.+1 Ocampos z pen.).