PSG - Lens 3:1Fotbalisté PSG se výhrou nad druhým Lens přiblížili k ligovému titulu

Fotbalisté Paris Saint-Germain zvítězili ve 31. kole francouzské ligy 3:1 nad druhým Lens a upevnili si vedoucí pozici v tabulce, kterou nyní vedou o devět bodů před dnešním soupeřem. První výhru nad Lens po dvou letech zařídili góly Kylian Mbappé, Vitinha a Lionel Messi.

Útočník PSG Kylian Mbappe slaví gól, kterým nasměroval Pařížany k vítězství nad Lens.

Lens v Paříži muselo už od 19. minuty hrávat v desíti, když byl vyloučen Abdul Samed po faulu na Hakimího. PSG početní výhodu využilo během prvního dějství hned třikrát: nejprve se po půlhodině prosadil z otočky Mbappé, o šest minut později se dalekonosnou střelou skóroval Vitinha a ve 40. minutě po patičce Mbappého zvýšil Messi.

Ve druhém dějství už hosté pouze snížili po ruce Ruize z penalty, kdy se trefil Frankowski. Pařížští fotbalisté se tak výrazně příblížili k zisku ligového titulu, Lens může přijít o druhé místo po nedělním zápase Marseille, které se utká doma s Troyes.

Francouzská fotbalová liga - 31. kolo:
Rennes - Remeš 3:0 (9 a 19. Doku, 68. Theate)
Paris St. Germain - Lens 3:1 (31. Mbappé, 37. Vitinha, 40. Messi - 60. Frankowski z pen.)