Paris SG - Brest 2:2Náskok PSG se ztenčil na šest bodů

Fotbalisté Paris Saint Germain ve francouzské lize doma remizovali s třetím Brestem 2:2 a jejich náskok na druhé Nice se ztenčil na šest bodů.

Danilo Pereira (vlevo) z PSG a Martin Satriano z Brestu

Pařížané se ujali vedení v 38. minutě zásluhou Asensia a ještě před přestávkou přidal druhý gól Kolo Muani. Druhý poločas však patřil hostům. Nejprve deset minut po přestávce snížil Camara a díky brance střídajícího Pereiry Lageho z 80. minuty si Brest odvezl z Parku princů cenný bod.

Oba týmy si zachovaly dlouhé šňůry bez porážky. PSG našlo v lize přemožitele naposledy 15. září po prohře 2:3 s Nice, což bylo zároveň naposledy, kdy svěřenci Josého Enriqueho ztratili body doma. Brest drží neporazitelnost od 5. listopadu, tehdy nestačil na Monako. Na dnešního soupeře ztrácí devět bodů.

Francouzská fotbalová liga - 19. kolo:
Montpellier - Lille 0:0
Clermont - Štrasburk 1:1 (52. Nicholson - 34. Dion)
Lorient - Le Havre 3:3 (33. Lúza, 51. Kari, 90.+2 Bamba - 85. a 90.+4 A. Ayew, 15. Sabbi z pen.)
Remeš - Nantes 0:0
Toulouse - Lens 0:2 (42. Costa, 55. Diouf)
Paris St. Germain - Brest 2:2 (38. Asensio, 45. Kolo Muani - 55. Camara, 80. Pereira Lage).