Lyon - Monako 3:1Lyon porazil Monako a bojuje o poháry, Lacazette dotáhl Mbappého

Olympique Lyon v pátečním 36. kole francouzské fotbalové ligy doma porazil Monako 3:1 a bojuje o účast v evropských pohárech. Knížecí celek, který je v tabulce o tři místa výše čtvrtý, přišel o naději na start v předkole Ligy mistrů.

Monako rychle vedlo, když už ve druhé minutě proměnil penaltu útočník Wissam Ben Yedder. Ještě do poločasu ale vyrovnal Alexandre Lacazette a 26. gólem se dotáhl na nejlepšího střelce soutěže Kyliana Mbappého. V druhém poločase už Lyon soupeře nepustil do hry a díky brankám Maxence Caquereta a Rayana Cherkiho otočil skóre.

Francouzská fotbalová liga - 36. kolo
Lyon - Monako 3:1 (38. Lacazette, 57. Caqueret, 78. Cherki - 2. Ben Yedder z pen.)