PSG - Rennes 1:0Mbappé po Messiho přihrávce rozhodl v nastavení o výhře PSG

Kylian Mbappé zajistil fotbalistům Paris Saint-Germain v nastaveném čase výhru 1:0 nad Rennes. Vedoucí tým francouzské ligy se tak vítězně naladil na úterní úvodní utkání vyřazovací fáze Ligy mistrů proti Realu Madrid.

Hvězdný útočník PSG Kylian Mbappé před brankářem Doganem Alemdarem z Rennes.

Rennes dělilo jen několik minut od toho, aby jako druhé mužstvo v sezoně obralo PSG o body v Parku princů. Ve třetí nastavené minutě však zaúřadovaly útočné hvězdy Pařížanů: Lionel Messi poslal míč na levou stranu do vápna Mbappému, francouzský mistr světa si ho zpracoval a přízemní střelou rozhodl.

Vynahradil si tak zklamání z předchozích dvou událostí v zápase, kdy jedna jeho tečovaná střela skončila na tyči a pak mu nebyl gól uznán kvůli ofsajdu.

Kylian Mbappé rozhodl o výhře PSG nad Rennes.

PSG vede tabulku před Marseille už o 16 bodů, Rennes zůstalo páté.