Marseille - Angers 5:2Milikův hattrick zařídil Marseille výhru a posun na druhé místo

Polský útočník Arkadiusz Milik zařídil hattrickem vítězství Olympique Marseille ve francouzské fotbalové lize 5:2 nad Angers, které v zápase vedlo 2:0. Vítězové se v neúplné tabulce posunuli na druhé místo s desetibodovým mankem na vedoucí Paris St. Germain, které hraje až v neděli na hřišti obhájce titulu Lille.

Milik v 18. minutě snížil na 1:2 a dalšími trefami v 70. a 78. minutě zajistil domácím vedení 4:2. Pro polského útočníka, který dal dosud v sezoně Ligue 1 jediný gól, to byl druhý ligový hattrick v kariéře. Další branky Marseille vstřelili Angelo Fulgini a Nabíl bin Tálib.

Francouzská fotbalová liga - 23. kolo:
Marseille - Angers 5:2 (17., 69. a 77. Milik, 20. Gerson, 84. Ünder - 7. Fulgini, 10. bin Tálib).