Monako - Nice 0:1Monako nedalo dvě penalty a po gólu v závěru přepustilo Nice vedení

Fotbalisté Monaka neproměnili v předehrávce 6. kola ligy proti Nice dvě penalty a po inkasovaném gólu v závěru přepustili soupeři vedení v tabulce. Zápas rozhodl útočník Pobřeží slonoviny Jeremie Boga, který v první nastavené minutě zlomil bezbrankový stav.

Nešťastníkem zápasu byl domácí Florian Balogun. Americký útočník neproměnil v 11. minutě ani v 55. minutě pokutový kop. V obou případech nechal vyniknout polského brankáře Marcina Bulku.

Nice udrželo neporazitelnost v sezoně, navázalo na předchozí triumf nad mistrovským PSG a po třetím vítězství za sebou se posunulo o bod před dosavadního lídra. Domácí tým prohrál poprvé v sezoně, ale z posledních čtyř zápasů vyhrál jediný.