Nice překvapivě prohrálo v Le Havru a ztrácí na vedoucí PSG čtyři body

Fotbalisté Nice v 16. kole francouzské ligy nečekaně prohráli na hřišti Le Havru 1:3. Lídři tabulky Paris Saint-Germain tak mohou vést před Nice v neděli večer o sedm bodů, pokud zvítězí v Lille.

Fotbalisté Le Havru oslavují branku v zápase s OGC Nice

Domácí měli v poločase náskok dvou gólů, oba dal Sabbi. Pětadvacetiletý Američan se v dresu ligového nováčka trefil poprvé od letního přestupu z Odense. Po pěti minutách druhé půle navíc fauloval Dante ve vápně Nega a Bayo se z penalty nemýlil. Devět minut před koncem dostali po potyčce domácí Grandsir i hostující Todibo červené karty a v nastavení zmírnil porážku favorita Louchet.