Bolívie neudržela vedení proti Uruguayi a má pouze bod

LA PAZ

Fotbalisté Bolívie neudrželi nadějný dvoubrankový náskok v dalším utkání kvalifikace na světový šampionát proti Uruguayi. Zápas v La Pazu nakonec skončil remízou 2:2, která hosty posunula na čtvrtou postupovou příčku jihoamerické zóny.

Bolivijci zahájili úterní duel mnohem lépe a v 15. minutě je dostal do vedení Martins. Když stejný hráč poslal hlavou míč do sítě hostů krátce před poločasem i podruhé, zdálo se, že by se Bolívie mohla reálně vrátit do boje o postup na MS. Hostující Bueno v 63. minutě a Abreu dvě minuty před koncem utkání však náskok domácích smazali. Bolívie svého úterního soupeře neporazila od roku 1997.

Dnes jsou na programu další čtyři kvalifikační duely Paraguay - Peru, Brazílie - Kolumbie, Venezuela - Ekvádor a Chile - Argentina.

Bolívie - Uruguay 2:2 (2:0)
Branky: 15. a 42. Martins - 63. Bueno, 88. Abreu.