Článek
Ugarte se zranil při sobotní prohře 0:1 se Španělskem, po které pro Uruguay šampionát skončil. Jihoameričané ve skupině H získali dva body za remízy s Kapverdami a Saúdskou Arábií a do vyřazovací části nepostoupili.
Ugarte působí v United od srpna 2024, kdy přišel z Paris St. Germain a podepsal pětiletou smlouvu. V nadcházející sezoně by si měl vydělat přes šest milionů dolarů, část z toho klubu vyplatí světová federace FIFA jako odškodné za zranění hráče při reprezentaci.
MS ve fotbale 2026
Třiadvacáté mistrovství světa ve fotbale se koná od 11. června do 19. července 2026. Poprvé v historii ho hostí tři země - USA, Kanada a Mexiko. Titul světových šampionů obhajuje Argentina, po 20 letech se turnaje účastnilo také Česko, vypadlo ale už v základní skupině.









