A Oscara za nejlepší herecký výkon získává... Fotbalista ve finále poháru předvedl neskutečné divadlo

Montevideo/Praha

Fotbalisté brazilského Palmeiras se stali vítězi Poháru osvoboditelů, když ve finále porazili hráče Flamenga 2:1. Střelec vítězného gólu Deyverson se snažil týmu pomoci za každou cenu a v poslední minutě nastavení chtěl zdržovat hru. Zvolil ale šílené řešení v podobě teatrálního pádu poté, co jej rozhodčí plácl po zádech. Zřejmě si myslel, že jde o počin soupeře...

Deyverson zahrál neuvěřitelné divadlo.

Fanoušci u televizních obrazovek zřejmě museli vyprsknout smíchy, když viděli, po jakém „zákroku" se Deyverson skácel k zemi. Třicetiletý hráč se s „velkými bolestmi" složil na trávník v poslední minutě nastaveného času poté, co jej šťouchl do zad rozhodčí, který běžel vedle něj.

Zřejmě si myslel, že ho plácl hráč Flamenga. Když ale zjistil, že to byl sudí, rychle se ze „zranění" oklepal. Rozhodčí krátce na to zápas ukončil a potvrdil, že Deyversonovo Palmeiras se stalo vítězem Poháru osvoboditelů.

„Pádem roku" se nyní baví fanoušci na sociálních sítích a hráč je terčem posměchu. „Víte, že jeho druhé jméno je Simulacion Acrobatica?" smějí se.