Hlavní obsah

Bouřlivák Řepka znovu řádil! Sprostě nadával sudímu. Disciplinárka už rozhodla

25. 8. 2022 13:43

Fotbalový rebel Tomáš Řepka se znovu předvedl. Bývalý fotbalista Sparty Praha, který dal profesionálnímu fotbalu před několika lety sbohem, tentokráte neudržel nervy v duelu svých Červených Janovic, nováčka okresního přeboru, a po nadávkách hlavnímu rozhodčímu byl vyloučen. Od disciplinární komise vyfasoval čtyřzápasový trest.

Foto: Profimedia.cz

Bývalý fotbalový reprezentant Tomáš ŘepkaFoto: Profimedia.cz

Článek

Bývalý reprezentant Řepka byl celou kariéru velikým bouřlivákem a nic se na tom nezměnilo ani po odchodu z profesionálního fotbalu. Osmačtyřicetiletý obránce aktuálně působí na Kutnohorsku v Červených Janovicích, nováčka okresního přeboru, a na zápas proti Horním Bučicím nezapomene jen on, ale také rozhodčí zápasu. Ten si totiž z úst bývalého hráče pražské Sparty vyslechl pořádně ostrou slovní sprchu.

Rozhořčený Řepka dal o sobě vědět již ve 20. minutě, kdy hlavní sudí nařídil pro soupeře přímý volný kop. Následoval slovní atak v podání bývalého hráče pražské Sparty, který pořádně bublal. „Ty srá*i," znělo z úst zkušeného zadáka. Hlavní arbitr Jiří Uher si údajně nadávku vyslechl hned čtyřikrát a Řepkovi ukázal červenou kartu.

Tím to ale nekončilo. Velezkušený Řepka při odchodu do útrob stadionu v nadávkách pokračoval. „Ty zm*de," nepřestával naštvaný fotbalista. Incidentem se následně zabývala disciplinární komise, která rozhodla zákazem činnosti na čtyři zápasy. „Pohoršující, urážlivé nebo ponižující chování vůči delegovaným osobám," stojí ve zprávě.

Další kuriozitou byly nečekané trable se zápisem o utkání. V kabině rozhodčích totiž nebyl počítač a sudí tak neměl jinou možnost, než o průběhu zápasu informovat přes mobilní telefon.

„Zápis o utkání jsem zahájil přes mobilní telefon, stejně tak poločasový výsledek. Když jsme nastupovali na 2. poločas, tak mi hráč domácích Radek Vavřina řekl, že počítač  přivezou po utkání. Utkání skončilo, čekal jsem cca 15 minut, než jsem měl k dispozici PC. Poté jsem již měl možnost vše zaznamenat," zní v zápisu rozhodčího.

Červené Janovice i v početní nevýhodě zvítězily 8:2.

Reklama