Chrudim - Bohemians 1905 0:3Fotbalisté Bohemians v přípravě nezaváhali

Chrudim

Fotbalisté Bohemians 1905 zvítězili v přípravném utkání na hřišti druholigové Chrudimi 3:0. V prvním poločase se za Pražany prosadil Ibrahim Keita, po změně stran mezi 81. a 82. minutou dvakrát skóroval střídající Michael Ugwu.

Trenér Bohemians Luděk Klusáček.

"Klokani" se naladili na první ligový zápas po reprezentační pauze, který je v sobotu 20. listopadu čeká doma s Českými Budějovicemi.

Svěřenci trenéra Luďka Klusáčka prohráli v nejvyšší soutěži třikrát za sebou a klesli na 13. místo. K dobru však mají duel s Karvinou.