PAOK - Olympiakos 2:1Krmenčík hrdinou v Řecku! Vítězným gólem rozhodl finále poháru

Atény/Praha

Reprezentační útočník Michael Krmenčík vstřelil vítězný gól ve finále fotbalového Řeckého poháru, ve kterém jeho PAOK Soluň zdolal mistrovský Olympiakos Pireus 2:1. PAOK získal domácí pohár počtvrté v řadě.

Útočník PAOK Soluň Michael Krmenčík slaví vítězný gól ve finále poháru.

Favorizovaný Olympiakos musel po Vierinhově penaltě dotahovat, což se povedlo krátce po změně stran M'Vilovi. V 80. minutě přišel na hřiště místo Swiderského Krmenčík a v závěru základní hrací doby rozhodl. V 90. minutě si naběhl na chytrou Živkovičovu patičku za obranu a střelou na přední tyč s přehledem zakončil.

Krmenčík vstřelil devátou soutěžní branku v dresu řeckého klubu, v poháru se trefil pětkrát. Pro osmadvacetiletého bývalého útočníka Plzně to byl poslední zápas za PAOK, po sezoně mu končí hostování z Brugg.