Sparta - Slavia 0:1Pražské derby pro slávistky, na Letné rozhodly v nastavení druhé půle

Derby pražských "S" v nadstavbové části ženské fotbalové ligy vyhrála hostující Slavia 1:0 gólem Terezy Kožárové v nastaveném čase druhého poločasu. Tým z Edenu si upevnil vedení v tabulce, před Spartou má nyní čtyřbodový náskok, ale městský rival má zápas k dobru.

Fotbalistky Slavie slaví výhru v derby na Spartě.

Kožárová se třináctým gólem v sezoně osamostatnila v čele tabulky střelkyň před keňskou spoluhráčkou Marjolen Nekesaovou. Mistrovská Slavia oplatila Spartě porážku 0:1 ze závěru základní části, kdy se hrálo rovněž na hřišti letenského celku.

První derby v sezoně skončilo nerozhodně 2:2, naposledy se v tomto ročníku nejvyšší domácí soutěže pražští soupeři utkají v předposledním kole nadstavby 13. května na hřišti Slavie.

Autorka jediného gólu Tereza Kožárová ze Slavie.