Hlavní obsah

VIDEO: Fotbaloví hrdinové Messi a spol. zachraňují planetu! Pokud prohrají, mimozemšťani Zemi zničí

20. 12. 2013 14:20

Filmovým trhákem Den nezávislosti se nechali inspirovat tvůrci vydařené reklamy, v níž fotbalové hvězdy v čele s kapitánem Lionelem Messim mohou zachránit planetu Zemi před vpádem mimozemské civilizace...

Fotbal zachrání planetu

 
Článek

Tvůrci nechávají celou planetu zmrazit šokem z návštěvy neznámé civilizace. Podobně jako ve známém sci-fi snímku, i zde se nad velkými světovými městy objevují vesmírné koráby.

Zachránit planetu mohou fotbalisté.

Za kapitána si trenér Franz Beckenbauer volí Argentince Lionela Messiho, v útoku by měl řádit Rooney, jehož zpráva o nominaci zastihne v boxerském ringu. Následují fotbalisté Chelsea Victor Moses a Oscar.

Zástupci asijského kontinentu jsou Lee Chung-Yong z Jižní Koreje a Číňan Wu Lej. Vyvolené doplňují také hvězda Los Angeles Galaxy Landon Donovan a Rus Alexander Keržakov.

U kadeřníka zastihne Beckenbauer italského útočníka Stephana El Shaarawyho, v tetovacím salónu Kolumbijce Radamela Falcaa.

A kdo bude hájit bránu? Bude to snad Petr Čech? Kdepak, narozdíl od mínění trenéra Josého Mourinha, je podle tvůrců nejlepším brankářem světa Španěl Iker Casillas.

Chybět samozřejmě nemůže ani hvězdný Cristiano Ronaldo...

Reklama

Související témata: