Heredia

Obránci byli jako zaseknutí. Sice se nadechovali k zákroku na útočícího hráče, ale dali mu nakonec šanci a on ji báječně využil. Esteban Ramírez z kostarického týmu Club Sport Herediano zaznamenal proti Deportivu Saprissa výstavní trefu.

Parádní gól v Kostarice

Střelec před pokutovým územím dvakrát elegantně nadzvedl balón, proběhl kolem beků, kteří se zalekli možnosti, že by faulem nabídli protivníkovi přímý kop, a Ramírezovi dali prostor. Rozhodně nepočítali s tím, co se sedmadvacetiletému záložníkovi povede...

A byl to výjimečný kousek. Brankář byl proti takové ráně prakticky bezmocný. Obránci takřka proměnění v kuželky mohli už jen přihlížet.

Ramírez takhle zvyšoval na 3:1 ve 21. minutě, hosté stačili ještě do poločasu korigovat, ale další gól už nepadl. Herediano se posunulo na čtvrté místo kostarické ligové tabulky, Saprissa zůstala druhá.