Vrbův Ludogorets ztratil, přesto bezpečně vede bulharskou ligu

Fotbalisté českého kouče Pavla Vrby Ludogortse Razgrad v dohrávce 23. kole nejvyšší bulharské soutěže remizovali na hřišti Ardy 1:1, i přesto však vedou po 25 kolech tabulku Parva ligy s desetibodovým náskokem na druhý Lokomotiv Plovdiv.

Pavel Vrba s Razgradem jen remizoval (archivní foto)

Favorizovaný Ludogorets se prosadil v 37. minutě, kdy ho poslal do vedení záložník Jorginho. Domácí však reagovali již o čtyři minuty později, kdy vyrovnal Kokonov.

Osmý tým soutěže již remízu s favoritem ve druhém poločase udržel a připsal si třetí nerozhodný výsledek v řadě.

Ludogorets v 25 zápasech Parva ligy ještě neprohrál, na svém kontě má sedmnáct výher a osm remíz.