Argentina - Chile 1:1Zklamaný Messi. Dal parádní gól, ale Argentina vstup do šampionátu nezvládla

Fotbalisté Argentiny nezvládli úvodní vystoupení na mistrovství Jižní Ameriky a pouze remizovali s Chile 1:1. Favorita sice už v první půli dostal do vedení Leo Messi, další branku už ale jeho tým nepřidal a po pauze soupeř vyrovnal. V čele skupiny A je tak Paraguay, která sice prohrávala v poločase s Bolívií 0:1, ale zápas otočila a zvítězila 3:1.

Zklamaný argentinský reprezentant Lionel Messi během zápasu s Chile, který skončil nerozhodně 1:1.

Messi se blýskl parádním trestným kopem. Daleko před pokutovým územím levačkou zakroutil míč do horního rohu a gólman neměl nárok. Chile ale dokázalo odpovědět ve druhé půli.

To sice Vidal neproměnil penaltu, když jeho ránu gólman vytáhl na břevno, jenže dorážka Vargase už skončila v síti. Protesty Argentinců byly marné, na remíze 1:1 už se nic nezměnilo.

Jihoamerický šampionát dál pronásleduje koronavirus. Brazilské ministerstvo zdravotnictví v pondělí oznámilo, že mezi účastníky i organizátory eviduje již 41 pozitivních případů nákazy. Z deseti zúčastněných týmů se to týká Venezuely, Bolívie, Kolumbie a Peru.