Pekhart šestým ligovým gólem pomohl Legii k výhře 4:3 nad Štětínem

Český fotbalista Tomáš Pekhart vstřelil šestý gól v sezoně polské ligy, kterým pomohl Legii Varšava k vítězství 4:3 na hřišti Štětína v dohrávce šestého kola. Legia, která odehrála celý druhý poločas v oslabení, se posunula do čela neúplné tabulky.

Český útočník Tomáš Pekhart vstřelil šestý gól v sezoně polské ligy. Archivní foto

Pekhart ve 33. minutě odpověděl na úvodní branku Grosického. Čtyřiatřicetiletému útočníkovi v tabulce střelců mu patří dělené druhé místo za Expósitem z Vratislavi (8). Legii v nastavení první půle zkomplikoval situaci Jedrzejczyk červenou kartou.

Domácím krátce po změně stran vrátil vedení Kouluris, ale Wszolek znovu vyrovnal. Pogonu nestačil k vítězství ani zásah Bičachčjana ze 71. minuty, protože za Legii se v závěru ještě trefili Elitim a Kapuadi. Varšavský tým ani v osmém utkání ligového ročníku neprohrál.