Crystal Palace - Chelsea 1:3Chelsea v nastavení vybojovala vítězství na hřišti Crystal Palace

Po dvou porážkách fotbalisté Chelsea v anglické lize zvítězili na hřišti Crystal Palace 3:1 díky dvěma gólům v nastaveném čase. Domácí vedli od 30. minuty zásluhou Lermy, ale hned po přestávce vyrovnal Gallagher, který v Selhurst Parku v předminulé sezoně hostoval. Stejný hráč v závěru vstřelil vítěznou branku. Ve čtvrté minutě nastavení pak přidal ještě třetí gól hostů Fernández.

Fotbalista Chelsea Raheem Sterling slaví se spoluhráči gól proti Crystal Palace.

Chelsea zdolala Crystal Palace po třinácté za sebou a vyrovnala nejdelší vítěznou sérii ve vzájemných zápasech mezi dvěma kluby v historii Premier League. Aktuálně má stejnou bilanci také obhájce titulu Manchester City v utkáních s Bournemouthem.

V tabulce si Chelsea polepšila na desáté místo, Crystal Palace je patnáctý.

Anglická fotbalová liga - 24. kolo:
Crystal Palace - Chelsea 1:3 (30. Lerma - 47. a 90.+1 Gallagher, 90.+4 Fernández)