Leicester - Manchester Utd. 0:1Manchester United se zvedá, v Leicesteru si připsal třetí výhru za sebou

Fotbalisté Manchesteru United zvítězili v dohrávce 5. kola anglické ligy 1:0 v Leicesteru a po špatném vstupu do sezony potřetí za sebou naplno bodovali. Svěřenci trenéra Erika ten Haga, kteří měli po úvodních dvou kolech nula bodů a skóre 1:6, se vyšplhali už na páté místo tabulky.

Hráči Manchesteru United se radují z triumfu v Leicesteru.

Jediný gól zápasu vstřelil ve 23. minutě po ideální přihrávce Marcuse Rashforda dvaadvacetiletý Jadon Sancho, jenž udělal kličku brankáři a zakončil do prázdné branky. Hvězdný Cristiano Ronaldo se dostal na trávník až v 68. minutě, kdy vystřídal právě střelce branky.

Zatímco Manchester se po nevydařeném začátku zvedl a může vyhlížet nedělní šlágr s vedoucím Arsenalem, Leicester prohrál počtvrté za sebou a s jedním bodem uzavírá tabulku. Jeho největší šanci dnes zlikvidoval brankář David de Gea, jenž vyrazil přesnou střelu Jamese Maddisona z přímého kopu.