Manchester United - Fulham 3:1Manchester United v Anglickém poháru porazil Fulham, který dostal tři červené

Manchester United ve čtvrtfinále Anglického fotbalového poháru doma porazil Fulham 3:1. Hosté v 72. minutě obdrželi tři přímé červené karty.

Fotbalista Fulhamu Aleksandar Mitrovic vidí od rozhodčího červenou kartu v duelu s Manchesterem United.

Mitrovič poslal Fulham do vedení v 50. minutě. Za dalších 20 minut měl Sancho velkou šanci vyrovnat, ale útočník Willian jeho střelu zastavil na brankové čáře. Po přezkoumání videozáznamu rozhodčí, zjistil, že Brazilec zabránil Sanchově pokusu rukou a hráče vyloučil. Trenér Fulhamu Marco Silva následně dostal červenou kartu za nevybíravé protesty za postranní čarou a vyloučen byl i střelec prvního gólu Mitrovič, který rovněž na Willianovo vyloučení reagoval agresivně.

Bruno Fernandes nařízenou penaltu proměnil a vyrovnal. V 77. minutě dal vítězný gól Sabitzer a v nastavení připojil pojistku Fernandes.

Dalšími postupujícími do semifinále jsou Brighton a Sheffield United.