Liverpool - Leicester 2:0O výhře Liverpoolu rozhodl dvěma góly Jota

Fotbalisté Liverpoolu v anglické lize porazili 2:0 Leicester a na druhém místě tabulky na vedoucí Manchester City ztrácí devět bodů. Navíc mají utkání k dobru. Vyhrál také Arsenal, který i v oslabení uspěl 1:0 ve Wolverhamptonu.

Gólové oslavy fotbalistů Liverpoolu.

O výhře domácího Liverpoolu rozhodl dvěma góly Jota. Poprvé se prosadil dorážkou po rohovém kopu ve 34. minutě, druhý zásah přidal tři minuty před koncem a skóroval po dvanácté v sezoně. V pořadí střelců je lepší pouze jeho spoluhráč Salah se 16 góly.

Liverpool vyhrál potřetí za sebou, doma nenašel přemožitele už v 15 zápasech v řadě. Leicester potvrdil, že se v poslední době se trápí a na vítězství venku čeká už pět utkání. V tabulce hostům patří dvanácté místo.

Zadák Liverpoolu Virgil van Dijk odkopává míč v ligovém utkání s Leicesterem.

Arsenal poslal do vedení v 25. minutě Gabriel. Jenže poté hosté přišli o Martinelliho, který během několika sekund dostal dvě žluté karty a byl v 69. minutě vyloučen. Kanonýři však oslabení i díky několika zákrokům brankáře Ramsdalea přečkali.

Londýnský celek díky tomu naplno bodoval po dvou zápasech a posunul se na páté místo v tabulce. Naopak osmý Wolverhampton prohrál poprvé po pětizápasové sérii bez porážky, během níž čtyřikrát zvítězil.