Hlavní obsah

Man. United - Liverpool 4:0Parádní premiéra v bitvě gigantů. Ten Hag slaví triumf nad Liverpoolem

12. 7. 2022 17:30

Fotbalisté Manchesteru United na úvod předsezonního turné v Thajsku deklasovali Liverpool 4:0. Na lavičce "Rudých ďáblů" tak vyšla premiéra trenérovi Eriku ten Hagovi.

Foto: Athit Perawongmetha, Reuters

Fotbalisté Manchesteru United se radují z brankyFoto: Athit Perawongmetha, Reuters

Článek

Úhlavní rivalové se v přípravě naposledy utkali v roce 2018, kdy Liverpool před stotisícovou návštěvou v Michiganu zvítězil 4:1. Dnes ale měli v Bangkoku navrch United. Už v prvním poločase skórovali Sancho, Fred a Martial, po změně stran stanovil konečný výsledek mladík Pellistri.

"Vím, že máme dobré hráče. Začali jsme stavět tým a s prvním zápasem jsem spokojený. Budeme potřebovat čas, viděl jsem hodně chyb a Liverpool nenasadil úplně nejsilnější tým," řekl Ten Hag pro klubovou televizi. "Tento výsledek nebudeme přeceňovat, přesto jsem viděl některé velmi dobré věci, například hodně rychlosti a kreativitu," doplnil nizozemský kouč.

Manchesterského týmu na turné v Thajsku z rodinných důvodů chybí hvězdný útočník Ronaldo. Spekuluje se o odchodu sedmatřicetiletého Portugalce, přestože Ten Hag uvedl, že Ronaldo není na prodej a počítá s ním pro novou sezonu.

Reklama

Sdílejte článek