Leeds - Manchester Utd. 0:0Série výher United skončila, Wood se blýskl hattrickem

Fotbalisté Manchesteru United ve 33. kole anglické ligy remizovali bez branek v Leedsu a na druhém místě tabulky ztrácí deset bodů na Manchester City. Rudí ďáblové ztratili první body po sérii pěti výher.

Hvězda Manchesteru United Paul Pogba v ligovém utkání s Leedsem.

United, které ve čtvrtek čeká úvodní semifinále Evropské ligy s AS Řím, měli více ze hry, ale do výrazných šancí se nedostávali. Největší příležitost nevyužil nejlepší střelec manchesterského celku Bruno Fernandes.

Výrazný krok k záchraně udělalo Burnley, které díky hattricku útočníka Chrise Wooda z prvního poločasu vyhrálo 4:0 ve Wolverhamptonu. Hosté bodovali po třech porážkách a na 14. příčce je od pásma sestupu dělí devět bodů. Domácím patří 12. místo.

Fotbalista Burnley Chris Wood oslavuje třetí gól proti Wolverhamptonu.

Wood si v sezoně polepšil na deset branek, pět minut před koncem navíc připravil čtvrtý zásah pro Ashleyho Westwooda. Český útočník Matěj Vydra za Burnley odehrál 73 minut, dostal se do několika šancí a ve 49. minutě mu nebyl po zásahu videorozhodčího uznán gól kvůli ofsajdu.

Anglická fotbalová liga - 33. kolo:
Wolverhampton - Burnley 0:4 (15., 21. a 44. Wood, 85. Westwood)
Leeds - Manchester United 0:0
Aston Villa - West Bromwich 2:2 (9. El Ghazi z pen., 90.+2 Davis - 23. Costa Pereira z pen., 47. vlastní Mings).