Luton

Hrát fotbal v dešti není vůbec nic příjemného. A v zuřící bouřce už teprve ne, což mohou potvrdit i aktéři zápasu mezi domácím Lutonem a Nuneatonem. Na stadiónu Kenilworth Road řádil přírodní živel, kvůli němuž musel hlavní arbitr duel páté anglické ligy neplánovaně přerušit.

Přírodní živel narušil fotbalový zápas.

Probíhala 52. minuta a Luton vedl zásluhou Graye 1:0. V tu chvíli ale do osudu utkání zasáhla matka příroda. Na trávník se spustil přívalový déšť, foukal silný vítr a sudí byl nucen zápas přerušit. Hráči po jeho verdiktu do kabin doslova prchli.

Pauza prospěla spíš domácím. Gray totiž v 64. minutě zvýšil vedení na 2:0 a o třináct minut později stejný hráč zkompletoval hattrick. Zejména jeho zásluhou tak Luton zdolal Nuneaton 3:0 a udržel v tabulce první příčku.