Koller řádil, hattrickem zařídil výhru 6:1 nad Makedonií

Čeští fotbalisté porazili v kvalifikačním utkání MS 2006 v Teplicích Češi Makedonií 6:1. Po vedoucí trefě Panděva vyrovnal Koller a v závěru poločasu přidal druhý gól Baroš. Jan Koller přidal v úvodu druhé půle další dva góly a zkompletoval hattrick. Pátý gól připojil z penalty Rosický, šestý přidal v závěru opět Baroš.

Makedonce poslal do vedení ve 14. minutě útočník římského Lazia Panděv, za domácí vyrovnal nejlepší reprezentační kanonýr historie Jan Koller a ještě do poločasu otočil skóre Milan Baroš. Útočník Dortmundu Koller přidal další dvě trefy v úvodu druhého poločasu.

Pátou trefu přidal po faulu na Poláka z pokutového kopu Tomáš Rosický. Druhou trefu v zápase si připsal i útočník Liverpoolu Milan Baroš.

V prvním vzájemném zápase zvítězili Češi na půdě soupeře v listopadu 2:0. Po vítězství jsou Češi v čele 1. kvalifikační skupiny pro MS 2006, přeskočit je ale mohou Nizozemci, kteří hrají večer ve Finsku.

Česká republika - Makedonie 6:1 (2:1)
Branky: 42., 49. a 52. Koller, 45.+1 a 88. Baroš, 73. Rosický z pen. - 14. Panděv. Rozhodčí: Daudén Ibaňez - Ayete, Guadamuro (všichni Šp.). ŽK: Panděv. Diváci: 14.159.
Česká republika: Čech - Grygera, Hübschman, Ujfaluši - Poborský (78. Zelenka), Rosický, Galásek, Šmicer (60. Plašil) - Baroš - Koller, Lokvenc (46. Polák). Trenér: Brückner.
Makedonie: Madzovski - Lazarevski, Sedloski, Vasoski, Petrov - Krstev (75. Bandulev), A. Mitreski, Šumulikoski (70. Kralevski), Popov - Panděv (67. Grozdanovski), Maznov. Trenér: Santrač.