AS Řím - Hellas Verona 2:2Desátý ligový gól v sezoně! Barák se trefil do sítě AS Řím

Fotbalový reprezentant Antonín Barák vstřelil desátý gól v této sezoně italské ligy, ale Hellas Verona na hřišti AS Řím ztratil dvoubrankové poločasové vedení a v zápase 26. kola remizoval 2:2. Stejný výsledek překvapivě uhrál první AC Milán na půdě poslední Salernitany. Rossoneri vedou neúplnou tabulku o dva body před městským rivalem a obhájcem titulu Interem, který má dva zápasy k dobru a v neděli přivítá Sassuolo.

Antonín Barák slaví výhru do sítě AS Řím.

Barák otevřel skóre už v páté minutě pohotovou dorážkou. Sedmadvacetiletý záložník se v Serii A trefil podruhé za sebou. Za čtvrt hodiny zvýšil Tameze, třetí gól Hellasu v 33. minutě neplatil kvůli ofsajdu.

Římanům v závěrečné půlhodině zachránili bod střídající mladíci. V 65. minutě snížil osmnáctiletý Volpato a v 84. minutě vyrovnal o rok starší Bove. V nastaveném čase byl vyloučen domácí trenér Mourinho za protesty. AS zůstal sedmý, Verona je na devátém místě.

Milánský lídr začal lépe a rovněž od páté minuty vedl brankou Messiase. Salernitana však držela s favoritem krok. Ještě do přestávky vyrovnal Bonazzoli a v 72. minutě Djurič otočil skóre. Chvíli nato Rebič zařídil AC alespoň bod. Trenéru Nicolovi se tak povedla premiéra na domácí lavičce.