Benevento - Inter 2:5Fotbalisté Interu zůstali při chuti, Beneventu vstřelili pět gólů

Řím/Praha

Fotbalisté Interu Milán zůstali při střelecké chuti i v druhém utkání v novém ročníku italské ligy. Po úvodním vítězství 4:3 nad Fiorentinou vyhráli na stadionu nováčka Beneventa 5:2 a v tabulce jsou druzí za Neapolí. Ta dala ve dvou zápasech osm branek a žádnou nedostala.

Fotbalisté Interu Milán se radují z gólu proti Beneventu.

Dva góly milánského celku vstřelil Romelu Lukaku, který otevřel skóre hned v úvodní minutě. Favorizovaní hosté vedli na konci prvního poločasu už 4:1.

První výhru v Serii A si připsala Spezia. Po historickém postupu mezi elitu dokázala v druhém utkání zvítězit v Udine 2:0, i když od 66. minuty hrála bez vyloučeného stopera Claudia Terziho. Oba góly dal bulharský útočník Andrej Galabinov.

Italská fotbalová liga - 1. kolo:
Benevento - Inter Milán 2:5 (35. a 76. Caprari - 1. a 29. Lukaku, 26. Gagliardini, 43. Hakimí, 72. L. Martínez)
Udine - Spezia 0:2 (29. a 90.+5 Galabinov)
Lazio Řím - Bergamo 1:4 (58. Caicedo - 42. a 62. A. Gómez, 12. Gosens, 32. Hateboer).