Hlavní obsah

Hororové zranění slavného gólmana. Bývalý parťák Petra Čecha skončil v nemocnici

3. 7. 2020 7:04

S krvavou tváří se svíjel v bolestech na trávníku a z každého gesta muselo být jasné, že je zle. Bývalý parťák Petra Čecha z Arsenalu, gólman David Ospina, nedochytal kvůli hororovému zranění zápas italské fotbalové ligy mezi Atalantou Bergamo a Neapolí. Ze hřiště Kolumbijce odnesli na nosítkách, Neapol zápas prohrála 0:2, hlavní ale je, aby byl Ospina v pořádku.

Foto: Profimedia.cz

Bývalý parťák Petra Čecha z Arsenalu, gólman David Ospina, nedochytal kvůli hororovému zranění zápas italské fotbalové ligy mezi Atalantou Bergamo a Neapolí. Foto: Profimedia.cz

Článek

Šílené zranění, kdy tekla krev. Gólman Ospina dostal v utkání italské ligy proti Bergamu ránu kolenem do obličeje, za kterou by se nemuseli stydět ani bojovníci v oktagonu. Brankář okamžitě signalizoval, že je zle a bude muset po třiceti minutách hry střídat. Zdravotníci neapolského týmu hned spěchali na trávník, aby zastavili krvácení, což se jim povedlo.

Gólmana nakonec odnesli ze hřiště na nosítkách a skončil v nemocnici. Vyšetření ale žádná vážná zranění neodhalila, jediným následkem kolize s Mariem Ruiem tak nakonec zůstalo silně krvácející rozseknuté obočí. Ospina přišel do Neapole v roce 2018 z Arsenalu, za kolumbijskou reprezentaci odchytal 104 zápasů.

Foto: Profimedia.cz

Bývalý parťák Petra Čecha z Arsenalu, gólman David Ospina, nedochytal kvůli hororovému zranění zápas italské fotbalové ligy mezi Atalantou Bergamo a Neapolí.Foto: Profimedia.cz

Reklama

Související témata: