Juventus - Inter 1:1Inter Milán remizoval s Juventusem, AS Řím doma porazil Udine

První Inter Milán remizoval v italské fotbalové lize na hřišti druhého Juventusu 1:1. Bod hostům zařídil 13. gólem v sezoně nejlepší střelec soutěže Lautaro Martínez, pro kterého to byla 27. ligová trefa v tomto roce. V dresu Interu dali v jednom kalendářním roce více branek pouze Diego Milito v roce 2012 a Christian Vieri v roce 2001 (oba 28).

Fotbalisté Interu Milán zdraví fanoušky po remíze s Juventusem.

Za Juventus se popáté v sezoně prosadil Vlahovič. Serii A tak nadále vévodí milánský klub s náskokem dvou bodů na Juventus a šesti bodů na městského rivala AC.

AS Řím doma porazil Udine 3:1 a vystřídal Bergamo na pátém místě tabulky. Hosté prohráli po šesti zápasech, v tabulce jsou šestnáctí.

Romelu Lukaku z AS Řím v utkání s Udinese.

Římané otevřeli skóre ve 20. minutě zásluhou Manciniho. Dvanáct minut po poločase srovnal Thauvin, ale domácí si díky Dybalovi vzali vedení zpět devět minut před koncem. V závěru ještě přidal pojistku El Shaarawy.

AS ve čtvrtek zavítá na hřiště Servette Ženeva ve skupině G Evropské ligy, kterou vede o skóre pražská Slavia. Svěřenci Jindřicha Trpišovského nastoupí v Tiraspolu.

Italská fotbalová liga - 13. kolo:
Cagliari - Monza 1:1 (10. Dossena - 61. Marič)
Empoli - Sassuolo 3:4 (4. Caputo z pen., 30. Fazzini, 86. Kovalenko - 66. z pen. a 90.+2 Berardi, 12. Pinamonti, 22. Matheus Henrique)
Frosinone - FC Janov 2:1 (35. Soulé, 90.+4 Monterisi - 38. Malinovskij)
AS Řím - Udine 3:1 (20. Mancini, 81. Dybala, 90. El Shaarawy - 57. Thauvin)
Juventus Turín - Inter Milán 1:1 (27. Vlahovič - 33. Martínez).