Juventus - Hellas Verona 1:0Cambiaso v sedmé minutě nastavení vystřelil Staré dámě výhru

Fotbalisté Juventusu Turín v italské lize porazili Veronu 1:0 gólem Andrey Cambiasa ze sedmé minuty nastavení a ujali se vedení v neúplné tabulce. „Starou dámu“ mohou v případě výhry v neděli opět předstihnout oba milánské kluby. Inter bude hostit doma AS Řím, který ve čtvrtek porazil pražskou Slavii, AC Milán zavítá do Neapole.

Šťastný střelec Juventusu Andrea Cambiaso slaví v objetí Arkadiusze Milika vítěznou trefu v duelu Serie A proti Hellasu Verona.

Smolařem utkání v Turíně byl domácí útočník Moise Kean, jemuž videorozhodčí odvolal dvě branky. Italově první trefě z 13. minuty předcházel ofsajd a zásahu z 53. minutě faul. Rozhodl až Cambiaso svým prvním gólem v dresu Juventusu po letním přestupu z Boloni a turínský velkoklub vyhrál potřetí v řadě.

Verona poosmé v řadě nedokázala zvítězit.