Fiorentina - Lazio Řím 0:4Lazio dominovalo, po čtvrté výhře v řadě útočí na špičku. Barák debaklu nezabránil

Fotbalisté Lazia Řím zvítězili v dohrávce 9. kola italské ligy 4:0 na hřišti Fiorentiny a po čtvrté výhře za sebou jsou v tabulce třetí. Český reprezentant Antonín Barák přišel na trávník v 59. minutě a se spoluhráči musel skousnout třetí porážku ze čtyř ligových utkání. V tabulce Serie A je Fiorentina třináctá.

Fotbalisté Lazia na hřišti Fiorentiny vládli

Favorizovaní hosté vedli už po necelé půlhodině po brankách Matiase Vecina a Mattii Zaccagniho. Jasné vítězství potvrdilo Lazio v závěru: nejprve kanonýr Ciro Immobile přihrál v 85. minutě na gól Luisi Albertovi a pak loňský mistr Evropy pečetil v první nastavené minutě skóre po elegantní patičce Sergeje Milinkoviče-Saviče. Immobile tak ozdobil svůj 300. zápas v lize 188. brankou.

Lazio má stejně bodů jako Udine a AC Milán, na druhé Bergamo ztrácí bod a tři body na vedoucí Neapol.

Italská fotbalová liga - 9. kolo:
Fiorentina - Lazio Řím 0:4 (11. Vecino, 25. Zaccagni, 85. Alberto, 90.+1 Immobile).