Parma si po třech sezonách ve druhé lize zajistila návrat do Serie A

Fotbalisté Parmy se po třech sezonách v druhé lize vrátí do italské Serie A. Postup do elitní soutěže si zajistili dnešní remízou 1:1 v Bari, po níž mají v čele druholigové tabulky náskok tří bodů před Comem a sedmi před Benátkami. Do konce ročníku zbývají dvě kola.

Fotbalisté Parmy slaví postup mezi italskou elitu

Dva nejlepší týmy zamíří do první ligy přímo, mužstva na třetím až osmém místě se utkají v play off o třetí postupové místo.

Parmu poslal do vedení v 50. minutě francouzský útočník Ange-Yoan Bonny. O osm minut později vyrovnal čtyřicetiletý Valerio Di Cesare a stal se nejstarším střelcem gólu v historii Serie B.