Hellas Verona - Parma 2:1Senzační Barák rozhodl zápas italské ligy, trefil se i Slovák Kucka

Řím/Praha

Fotbalisté Verony vyhráli v pondělním utkání 22. kola italské ligy doma nad Parmou 2:1 a ústřední postavou byl český reprezentant Antonín Barák, který vstřelil vítězný gól. Parma sice brzy vedla po zásahu exsparťana Juraje Kucky z penalty, domácí tým ale nakonec duel otočil a získal tři body za těsné vítězství. Parma tak zůstává na předposlední devatenácté příčce.

Český záložník Antonín Barák a jeho gólová radost v italské lize. Rozhodl o výhře Verony nad Parmou.

Lepší start do utkání si snad ani nemohla Parma přát. Už v osmé minutě ji totiž Slovák Kucka poslal z pokutového kopu do vedení a zdálo se, že by jeho tým mohl přerušit sérii tří porážek v řadě. Opak byl ale pravdou. Po vlastním gólu totiž Verona srovnala.

V 62. minutě pak přišla velká chvíle Antonína Baráka, který vstřelil vítězný gól Verony. V probíhající sezoně dal záložník pátou branku.