Janov - Cagliari 3:0Sestupem ohrožené Cagliari bez zraněného Jankta prohrálo v Janově

Fotbalisté Cagliari bez zraněného Jakuba Jankta prohráli dohrávku italské ligy a souboj nováčků na hřišti FC Janov 0:3 a nepolepšili si v boji o záchranu. Na pásmo sestupu má sardinský celek po 34. kole jen tříbodový náskok, do konce ročníku zbývají ještě čtyři dějství.

Janovský Morten Thorsby oslavuje gól proti Cagliari.

Domácím zajistilo vítězství severské trio. V prvním poločase se v rozmezí deseti minut trefili Nor Thorsby a Dán Frendrup. Po změně stran přidal 14. gól v sezoně islandský útočník Gudmundsson, který se tím posunul na třetí místo v tabulce střelců.

Janovský tým je jen o dvě příčky výš než soupeř, ale má nyní už o deset bodů více a matematicky jistou záchranu v soutěži. Hosté ze Sardinie zůstali bez bodu poprvé po čtyřech kolech, Jankto přibyl před utkáním na marodku kvůli poranění kotníku.