Tak tohle si za rámeček nedá! Podívejte se na kiks golmana, kterým se teď baví internet

V celku poklidný zápas skotské League One mezi Dumbartonem a Forfarem rozhodl velmi nešťastným gólem brankář Dumbartonu Sam Ramsbottom, tedy vlastně záložník Ryan McGeever... No, podívejte se sami.

Hráči Dumbartonu na nešťastný vlastní gól nedokázali reagovat

Inkriminovaný moment přišel deset minut po začátku druhého poločasu. Mělo jít o jednoduchou rozehrávku golmana Ramsbottoma, který však napálil míč přímo do zad svého spoluhráče McGeevera, od nějž se balon odrazil a směřoval přímo do branky, golman už jej nedokázal zastavit.

Dumbarton po zbytek zápasu už na tento nešťastný gól nedokázal odpovědět, a tak si připsal svou druhou porážku v řadě. Forfar se tak mohl radovat z „pohodového" vítězství 1:0.