Golfistka Spilková po výborném závěrečném kole skončila v Hilversumu patnáctá

Na 15. místo poskočila golfistka Klára Davidson Spilková v posledním kole turnaje Ladies European Tour v nizozemském Hilversumu. Česká jednička dnes zahrála 67 ran a díky svému nejlepšímu výkonu v tříkolové soutěži si polepšila o 18 příček.

Golfistka Klára Davidson Spilková na archivním snímku..

Další dvě české hráčky si oproti druhému kolo pohoršily. Jana Melichová obsadila 36. místo a Sára Kousková byla dvaačtyřicátá. Do finálového dne se nedostala jen Tereza Melecká, jež skončila na 88. místě.

První vítězství nad Ladies European Tour vybojovala Thajka Tričat Čínglapová se skóre 12 ran pod par. Davidson Spilková, která dnes zahrála jedno bogey a šestkrát birdie, za ní zaostala o šest úderů.

V průběžném pořadí sezony ženského evropského okruhu je česká olympionička sedmá.