Čeští parahokejisté získali na turnaji v Ostravě bronz

Čeští parahokejisté získali na mezinárodním turnaji doma v Ostravě bronzové medaile. V závěrečném zápase v Ostravar Aréně porazili díky gólu Zdeňka Hábla pět sekund před koncem 2:1 tým IPH, výběr složený z hráčů Itálie a Německa. Oplatili mu tak loňskou porážku rovněž z utkání o třetí místo.

Čeští parahokejisté získali na mezinárodním turnaji doma v Ostravě bronzové medaile.

Svěřenci trenérů Jakuba Novotného, Jiřího Břízy a Jana Szturce se dostali do vedení v 10. minutě zásluhou Filipa Veselého. Na začátku třetí třetiny překonal Martina Kudelu střelou pod horní tyč Rob Easley. Chvíli před koncem základní hrací doby rozhodl Hábl po úniku po levé straně.