Frýdek-Místek - Kadaň 1:3Hokejisté Kadaně vyhráli ve Frýdku-Místku a už nejsou poslední

Frýdek-Místek

Hokejisté Kadaně zvítězili v úterní dohrávce 14. kola první ligy na ledě Frýdku-Místku 3:1 a v tabulce se posunuli z posledního na 12. místo. Severočeši navázali na sobotní domácí výhru nad Ústím nad Labem a po předchozí sérii šesti porážek uspěli podruhé za sebou. Jedenáctý Frýdek-Místek si připsal pátou prohru z posledních sedmi zápasů.

Kadaň se dostala do vedení 48 sekund před koncem první třetiny, kdy se vteřinu po skončení trestu Lukáše Doudery trefil Chlouba. Ve 24. minutě vyrovnal Kanko, ale 20 sekund před druhou pauzou neproměnil Radek Meidl trestné střílení a hosté rozhodli v závěrečném dějství. V 46. minutě vstřelil vítěznou branku Ondřej Beránek a v závěru ještě potvrdil výhru Chrpa.

Dohrávka 14. kola první hokejové WSM ligy:
Frýdek-Místek - Kadaň 1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
Branky: 24. Kanko - 20. Chlouba, 46. O. Beránek, 58. Chrpa. Rozhodčí: Kašík - Adamec, Poruba. Vyloučení: 3:5. Bez využití. Diváci: 1409.