Ústí n. Labem - Vsetín 3:1Ústí v předehrávce zdolalo Vsetín

Hokejisté Ústí nad Labem zdolali v předehrávce 29. kola první ligy doma třetí Vsetín 3:2, zabrali po sérii tří porážek a posunuli se ze 14. místa na třinácté. Valaši neuspěli poprvé po šňůře pěti vítězství.

Favorit se ujal vedení ve 12. minutě, kdy se skóroval ve vlastním oslabení David Březina, ale za 41 sekund v pokračující přesilové hře vyrovnal Martin Tůma. Stav otočil 119 sekund před koncem druhého dějství v další početní výhodě Jiří Drtina a ve 47. minutě zvýšil Jan Grim. V čase 56:36 vykřesal hostům naději Alexandrs Jerofejevs, ale Slovan těsný náskok uhájil.

Předehrávka 29. kola první hokejové ligy:
Ústí nad Labem - Vsetín 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
Branky: 14. M. Tůma, 39. J. Drtina, 47. Grim – 13. D. Březina, 57. Jerofejevs. Rozhodčí: Bejček, Kostourek – Coubal, Kokrment. Vyloučení: 5:5. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 983.