Zlín - Přerov 5:1Zlín vyhrál v první lize potřetí za sebou

Hokejisté Zlína porazili v předehrávce 22. kola první ligy doma Přerov 5:1 a připsali si třetí výhru za sebou. Berani, kteří v minulé sezoně sestoupili po 42 letech z extraligy, se posunuli v tabulce z 9. na 8. místo o bod před Frýdek-Místek. Třetí Přerov po sérii tří výher podruhé za sebou nebodoval.

Domácí dostal do vedení v 10. minutě Pavel Sedláček a za 64 sekund zvýšil Bedřich Köhler. Po 68 sekundách druhé třetiny se opět radovali Berani po brance Darka Hejcmana a v 35. minutě skóroval podruhé v utkání Sedláček. V čase 46:24 sebral Danielu Hufovi čisté konto Jakub Svoboda. Výsledek dovršil v 50. minutě Jakub Illéš.

Předehrávka 22. kola první hokejové ligy:
Zlín - Přerov 5:1 (2:0, 2:0, 1:1)
Branky: 10. a 35. P. Sedláček, 11. Köhler, 22. Hejcman, 51. Illéš - 47. Jakub Svoboda. Rozhodčí: R. Svoboda, Hucl - Otáhal, Kráľ. Vyloučení: 3:6. Využití: 1:0. Diváci: 3012.