Slovan vyhrál ve Skalici a vyrovnal semifinále

Semifinálová série slovenské hokejové extraligy mezi Skalicí a Slovanem Bratislava je vyrovnaná 2:2. Ve čtvrtém utkání série vyhrál Slovan na ledě soupeře vysoko 6:3 a v dalším zápase bude mít výhodu domácího stadionu na své straně.

Skalicu dostal už v páté minutě do vedení český obránce Jan Hranáč a na začátku druhé třetiny dokonce domácí vedli 3:1. Jenže pak během tří minut hosté srovnali zásluhou Laža a Hujsy. Ve třetí části pak Slovan přidal v rozmezí sedmi minut další tři branky a bylo po zápase.

Kapitán domácího týmu Žigmund Pálffy se stal novým rekordmanem slovenských klubů. Díky jedné asistenci dokázal bodovat ve 21. utkání za sebou. Šestatřicetiletý útočník o jeden zápas překonal výkon Vladimíra Růžičky z jeho působení v Dukle Trenčín v sezóně 1988/89.

Semifinále play-off slovenské extraligy:
Skalica - Slovan Bratislava 3:6 (2:1, 1:2, 0:3)
Branky: 5. Hranáč, 18. Višňovský, 21. Mikúš - 17. a 39. Lažo, 36. Hujsa, 42. Lipiansky, 48. Kukumberg, 49. M. Výborný. Stav série 2:2.