SESTŘIH: Pařík vymazal varské střelce, slaví Hradec

Hokejisté Karlových Varů prohráli ve 46. kole Tipsport extraligy na svém ledě s Hradcem Králové 0:3. Branky vítězů zaznamenali Lalancette, Okuliar a Pavelka, čisté konto si připsal Pařík.

Přihlaste se a sledujte exkluzivní videa z Tipsport extraligy
Přihlásit se

SESTŘIH: HC Energie Karlovy Vary vs. Mountfield HK 0:3Video: Tipsport Extraliga / BPA

Podrobné online zpravodajství z tohoto utkání najdete zde.

Otevřít skóre zápasu mezi Karlovými Vary a Hradcem Králové mohli jako první hosté, Pavlík však v obrovské šanci nedokázal trefit odkrytou branku Energie.

Karlovy Vary - Hradec Králové, Pavlík minul prázdnou bránu Video: Tipsport Extraliga / BPA

Do vedení tak mohli jít domácí, ale Rachůnek si na Paříka střelou z mezikruží nepřišel.

Karlovy Vary - Hradec Králové, střela Rachůnka a zákrok PaříkaVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Skóre zápasu tak otevřel až na začátku druhé třetiny Lalancette, který překonal Frodla.

Karlovy Vary - Hradec Králové 0:1 (22. Lalancette)Video: Tipsport Extraliga / BPA

A o tři minuty později mohl Mountfield slavit znovu, na dvoubrankový rozdíl zvýšil Okuliar.

Karlovy Vary - Hradec Králové 0:2 (26. Okuliar)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Pod dekou hrající Západočechy dorazil ještě před koncem druhé třetiny Pavelka, který zvyšoval už na 3:0 pro hosty.

Karlovy Vary - Hradec Králové 0:3 (37. Pavelka)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Hradec mohl navýšit náskok, tentokrát však byl Frodl pozorný.

Karlovy Vary - Hradec Králové, šance hostujícího celkuVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Domácí mohli v polovině třetí třetiny snížit, Beránek však trefil jen tyč.

Karlovy Vary - Hradec Králové, tyčka domácíchVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Západočeši se hnali alespoň za čestným úspěchem, Pařík však pro ně byl nepřekonatelnou překážkou.

Karlovy Vary - Hradec Králové, závar domácíchVideo: Tipsport Extraliga / BPA

46. kolo hokejové extraligy:
HC Energie Karlovy Vary - Mountfield Hradec Králové 0:3 (0:0, 0:3, 0:0)
Branky a nahrávky: 22. Lalancette (Pilař, Pláněk), 26. Okuliar (Jergl), 37. T. Pavelka (Okuliar, Blain). Rozhodčí: Šindel, Květoň - Šimánek, Hnát. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:1. Diváci: 2810.
Karlovy Vary: Frodl - Plutnar, Bartejs, Stříteský, Mikyska, Havlín, McFadden, Dlapa - O. Beránek, Černoch, O. Procházka - Kangasniemi, Gríger, Rachůnek - Kružík, Jiskra, Hladonik - Koffer, Kofroň, Váňa. Trenér: Eismann.
Hradec Králové: Pařík - Blain, Freibergs, Pláněk, T. Pavelka, McCormack, Kalina - Šťastný, Tamáši, Perret - Jergl, Kevin Klíma, Okuliar - Estephan, Lalancette, Pilař - Eberle, Miškář, Jasper - R. Pavlík. Trenér: T. Martinec.