SESTŘIH: Devátá prohra v řadě. Bezradní Rytíři neuspěli ani ve Varech

Jágrovo Kladno prohrálo v Karlových Varech 1:4, což je už jeho devátá porážka v řadě a zůstává poslední. Na předposlední Mladou Boleslav už ztrácí pět bodů, má však tři zápasy k dobru. Naopak domácí Energie po sérii čtyř proher, přidala druhé vítězství za sebou.

Přihlaste se a sledujte exkluzivní videa z Tipsport extraligy
Přihlásit se

SESTŘIH: HC Energie Karlovy Vary vs. Rytíři Kladno 4:1Video: Tipsport Extraliga / BPA

Podrobné online zpravodajství z tohoto utkání najdete zde.

V 6. minutě mohl Kladno poslat do vedení veterán Klepiš, ale na v samostatném úniku si na Frodla nepřišel.

Karlovy Vary - Kladno, zákrok domácího FrodlaVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Na úvodní trefu si tak diváci museli počkat až do 19. minuty. Energii poslal do vedení Jiskra.

Karlovy Vary - Kladno 1:0 (19. Jiskra)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Poté navíc Západočeši dostali výhodu přesilovky, ale namísto zvýšení vedení sami inkasovali. Fanoušky Rytířů rozjásal Sideroff.

Karlovy Vary - Kladno 1:1 (20. Sideroff)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Kladno mohl poslat do vedení Jaromír Jágr, ale s bekhendovým blafákem proti Frodlovi neuspěl.

Karlovy Vary - Kladno, šance Jaromíra JágraVideo: Tipsport Extraliga / BPA

O 30 sekund později tak udeřila Energie. Karlovarské poslal do vedení Beránek.

Karlovy Vary - Kladno 2:1 (24. Beránek)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Ve 44. minutě se Vary radovaly potřetí. V prvním utkání po návratu do sestavy Energie se trefil Gríger.

Karlovy Vary - Kladno 3:1 (44. Gríger)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Kladno se pokusilo o hru bez brankáře, ale ta nebyla Rytířům nic platná. Naopak Rachůnek zpečetil výhru Energie 4:1.

Karlovy Vary - Kladno 4:1 (59. Rachůnek)Video: Tipsport Extraliga / BPA

39. kolo hokejové extraligy:
HC Energie Karlovy Vary - Rytíři Kladno 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 19. Jiskra (O. Beránek, Černoch), 24. O. Beránek (O. Procházka, Plutnar), 44. Gríger (Huttula, Kangasniemi), 59. T. Rachůnek (Kangasniemi, Gríger) - 20. Sideroff (Melka). Rozhodčí: Ondráček, Květoň - Gerát, Brejcha. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 3741.
Karlovy Vary: Frodl - Huttula, Plutnar, Stříteský, D. Mikyska, Bartejs, A. Rulík, Havlín - O. Beránek, Černoch, Jiskra - Kangasniemi, Gríger, T. Rachůnek - O. Procházka, Hladonik, T. Redlich - Kružík, Kofroň, Koffer. Trenér: Bruk.
Kladno: Mitens - Ticháček, T. Hejda, Slováček, Nemčík, Martenet, Veber - Smoleňák, Melka, Tralmaks - Kusý, Klepiš, Frolík - O. Bláha, Babka, Sideroff - Jágr, Jarůšek, M. Procházka. Trenér: O. Vejvoda ml.