SESTŘIH: Mladá Boleslav vyhrála po šesti zápasech, porazila Kometu

Po šesti porážkách v řadě se Mladá Boleslav konečně dočkala vítězství. Na domácím ledě porazila brněnskou Kometu 3:1, když dva góly vstřelil Róbert Lantoši. I přes výhru však Boleslav zůstává na posledním místě tabulky.

Přihlaste se a sledujte exkluzivní videa z Tipsport extraligy
Přihlásit se

SESTŘIH: BK Mladá Boleslav vs. HC Kometa Brno 3:1Video: Tipsport Extraliga / BPA

Podrobné online zpravodajství z tohoto utkání najdete zde.

Obránce Mladé Boleslavi Zach Osburn v osmé minutě po buly ujel do brejku, ale po kličce k pravé tyči nedokázal přehodit beton Štěpána Lukeše a puk mu sjel z hole.

Mladá Boleslav – Brno, šance mladoboleslavského OsburnaVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Zdeněk Okál využil přesnou přihrávku Adama Zbořila zpoza branky a rychlou střelou nedal gólmanovi Boleslavi Janu Růžičkovi šanci, Kometa se v desáté minutě dostala do vedení 1:0.

Mladá Boleslav – Brno 0:1 (10. Okál)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Mladoboleslavský útočník Róbert Lantoši využil bekhendovým blafákem přesilovku, v 18. minutě srovnal na 1:1.

Mladá Boleslav – Brno 1:1 (19. Lantoši)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Zachary Osburn využil perfektní přihrávky od Filipa Krivošíka a ranou z první poslal ve 25. minutě Boleslav do vedení 2:1.

Mladá Boleslav – Brno 2:1 (25. Osburn)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Tvrdý hit Filip Krivošík na Marka Ďalogu.

Mladá Boleslav – Brno, po srážce zůstat ležet brněnský ĎalogaVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Útočník Boleslavi Róbert Lantoši se prosadil přesnou ranou zápěstím, svým druhým gólem v zápase zvýšil na konečných 3:1.

Mladá Boleslav – Brno 3:1 (30. Lantoši)Video: Tipsport Extraliga / BPA

30. kolo hokejové extraligy:
BK Mladá Boleslav – HC Kometa Brno 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 19. Lantoši (Järvinen, Gewiese), 25. Osburn (Krivošík), 50. Lantoši (Pyrochta, Bernad) – 10. Okál (A. Zbořil, Gazda). Rozhodčí: Kika, Mejzlík – Špůr, Blažek. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:0. Diváci: 2972
Mladá Boleslav: J. Růžička – F. Pavlík, Pyrochta, Osburn, Gewiese, Bernad, Jánošík – Lantoši, Järvinen, Krivošík – Skalický, Fořt, Hradec – Malínek, O. Roman, Rohdin – J. Půček, Závora, Dvořáček. Trenér: R. Král
Brno: Lukeš – Lintuniemi, Ščotka, Holland, Kučeřík, Gazda, Ďaloga – Moses, Cingel, Pospíšil – Flek, Kollár, Zaťovič – J. Kos, Marcinko, Vincour – A. Zbořil, Holík, Okál. Trenér: Modrý