SESTŘIH: Kometa vládla, Vary vyhořely na Furchovi

Hokejisté Komety Brno porazili v 15. kole Tipsport extraligy na svém ledě Karlovy Vary 3:0. Kometa oplatila Západočechům porážku z úvodu soutěže, Furch udržel potřetí v sezoně čisté konto. Za vítěze se prosadili Ščotka, Marcinko a Holík.

Přihlaste se a sledujte exkluzivní videa z Tipsport extraligy
Přihlásit se

SESTŘIH: HC Kometa Brno vs. HC Energie Karlovy Vary 3:0Video: Tipsport Extraliga / BPA

Podrobné online zpravodajství z tohoto utkání najdete zde.

Poprvé mohli brněnští fanoušci slavit gól v zápase proti Karlovým Varům v 9.minutě, kdy tlak Moravanů přetavil v první gól Ščotka.

Brno - Karlovy Vary 1:0 (9. Ščotka)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Kometa si druhou branku schovala na osmou sekundu druhé třetiny a postarala se o ni slovenská hvězda ve službách domácích Marcinko.

Brno - Karlovy Vary 2:0 (21. Marcinko)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Brno dál pokračovalo v jasné režii zápasu, krátce po polovině utkání se prosadil Holík a domácí vedli již 3:0.

Brno - Karlovy Vary 3:0 (31. Holík)Video: Tipsport Extraliga / BPA

15. kolo hokejové extraligy:
HC Kometa Brno - HC Energie Karlovy Vary 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 9. Ščotka (Zaťovič, Lintuniemi), 21. Marcinko (Kohout, Kučeřík), 31. Holík (Zaťovič, Flek). Rozhodčí: Šindel, Květoň - Klouček, Thuma. Vyloučení: 2:6. Bez využití. Diváci: 6278.
Brno: D. Furch - Lintuniemi, Ščotka, Holland, Kučeřík, Gazda, Ďaloga, L. Kaňák - Moses, Cingel, K. Pospíšil - A. Zbořil, Marcinko, Kohout - Flek, Holík, Zaťovič - Kratochvíl, Vincour, Okál. Trenér: Modrý.
Karlovy Vary: Frodl - Huttula, Plutnar, Stříteský, D. Mikyska, Dlapa, Havlín, Benda - O. Beránek, Černoch, Jiskra - Hladonik, Gríger, T. Rachůnek - Koffer, Kofroň, O. Procházka - Zetterberg, R. Přikryl, T. Redlich. Trenér: Bruk.